Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim – bez doświadczenia

Antal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Location: Poznań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem premiowym oraz bonusami i benefitami
  • Dedykowane szkolenia oraz kursy podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej (po pandemii model hybrydowy)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego (indywidualnego lub korporacyjnego) poprzez odpowiadanie na zapytania mailowe lub telefoniczne

Nasze oczekiwania:

  • Płynna znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Otwartość, komunikatywność i chęć doskonalenia się
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej / korporacyjnej
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl