Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem fińskim

HR Systems Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż w języku fińskim

• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

• Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji

• Administrowanie systemem zamówień

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka fińskiego

• Dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego

• Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży będzie atutem

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Komunikatywność, poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta

• Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem

• Swobodne posługiwanie się komputerem

• Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

• Elastyczne godziny współpracy

• Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy

• Pakiet szkoleń

• Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy

• Dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wraz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing