Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem fińskim

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta na projekcie fińskim, wedle ściśle określonych standardów
  • rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania Klientów poprzez telefon, e-mail, live chat

Czego wymagamy od Ciebie?

  • płynnej znajomości języka fińskiego w mowie i piśmie (min. poziom to B2+)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęci rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta - opartej na najwyższych standardach jakości
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem

Czego możesz oczekiwać od nas?

  • stabilnego zatrudnienia - umowy o pracę na pełen etat
  • atrakcyjnego wynagrodzenia (stała podstawa plus premie)
  • przyjaznej atmosfery
  • awansu w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę
  • szkoleń kompetencyjnych z zakresu obsługi Klienta
  • benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej)
  • pomocy w relokacji (jeżeli pochodzisz spoza województwa pomorskiego)
  • upominków, poczęstunków od firmy oraz spotkań integracyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.