Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Kluczowe zadania na stanowisku:

Obsługa klientów biznesowych w j. angielskim (telefonicznie, mailowo, live chat);
Wsparcie procesu realizacji zamówień, wprowadzanie danych do systemu, generowanie raportów;
Profesjonalna obsługa klientów i pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów;
Praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy;
Identyfikacja szans sprzedażowych i przekazywanie informacji na ich temat do działu sprzedaży;
Współpraca z zespołem działu obsługi Klienta;
Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Gwarantujemy:

Pracę na pełny etat w oparciu o Umowę o Pracę;
Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic;
Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. C1);
Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym;
Znajomość pakietu MS Office w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z programów;
Zorientowanie na klienta;
Komunikatywność;
Bardzo dobra organizacja pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials