Specjalista ds. obsługi klienta z j. rumuńskim/szwedzkim/chorwackim

Selvoy

Kielce, świętokrzyskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kielce

Szukasz ciekawej pracy z językiem obcym? Aplikuj do nas - międzynarodowego contact center, gdzie możesz spotkać ludzi z pasją! Stawiamy na rozwój, świetną atmosferę i dobre wynagrodzenie - jeśli uważasz, że na tym można zbudować niezawodny zespół to dołącz do nas i bądź jego częścią. Obecnie poszukujemy osób, które będą wsierać nas zespół na rynkach: chorwackim/szwedzkim/rumuńskim.

Zakres obowiązków:

Telefoniczna obsługa klienta w jednym z języków:chorwacki/szwedzki/rumuński - na infolinię przychodzącą dzwonią klienci, którzy zobaczyli reklamę produktu i są zainteresowani zakupem;
Dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
Uzupełnianie bazy danych.

Dla pracujących z j. chorwackim lub rumuńskim oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie: podstawa (3 tys. zł netto) plus prowizja zależna od ilości dosprzedanych produktów (ok. 1-2 tys. zł netto);
Umowa cywilnoprawna (zlecenie/dzieło) lub B2B (koszt prowadzenia działalności bierzemy na siebie- dostajesz dodatkową kwotę na zus i podatek);
Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 + jedna pracująca sobota w miesiącu, ale równie dobrze możemy dostosować grafik do Twoich możliwości
pakiet benefitów (Multisport, Luxmed, MultiMed)

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko z j. szwedzkim możesz oczekiwać:

możliwości pracy w wymiarze 0,5 etatu (20 h tygodniowo) w oparciu o elastyczny grafik pracy
wynagrodzenia w wysokości 1700 zł netto oraz prowizji 1-1,5 tys. netto
Umowa cywilnoprawna (zlecenie/dzieło)

Oczekujemy od Ciebie:

> Znajomości jednnego z wymienionych języków na poziomie min. B2/C1;
> Chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
> Zaangażowania.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to prosimy o przesłanie aplikacji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".