Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami
  • Rozpatrywanie i kredytowanie reklamacji
  • Przygotowanie ofert cenowych
  • Obsługa systemów wewnętrznych
  • Aktualizacja bazy danych klientów
  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie (pierwsza na rok)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę z językiem niemieckim
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Dofinansowanie "Wczasów pod Gruszą"
  • Codzienne wsparcie ze strony lidera
  • Pracę w firmie o wysokich standardach, opartej na zaufaniu i rozwoju

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials