Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim (także do przyuczenia) - Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Korzyści ze współpracy z nami:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim stażem
  • atrakcyje wynagrodzenie zwiększane po okresie próbnym
  • premie za realizację wyznaczonych celów
  • stałe godziny pracy: 8:00 - 16:00
  • samochód służbowy, telefon oraz laptop
  • inne benefity, w tym opieka medyczna

Czego oczekujemy:
  • znajomości j. niemieckiego na poziomie B2/C1 - wymóg konieczny
  • mile widziane doświadczenie w dziale handlowym/ sprzedaży
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B

Twoje przyszłe obowiązki:
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz ich prezentacja
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi stałych relacji

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Opieka lekarska
  • Samochód Służbowy
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy