Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania na tym stanowisku:
• Kontakt z klientami i pracownikami (mailowy i telefoniczny)
• Wyjaśnianie niezgodności personalno-płacowych
• Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Nasz klient oferuje:
• Możliwość zdobycia lub poszerzenia korporacyjnego doświadczenia
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• Profesjonalne szkolenia
• Benefity (prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń na życie, karta multisport, Wellness program dla zdrowia)
• Elastyczny czas pracy
• Luźną atmosferę w biurze i brak dress code"u
• Nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, kanapek i owoców ;)

Od kandydatów oczekujemy:
• Biegłej znajomości języka francuskiego
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Wyższego wykształcenia (mile widziane kierunki ekonomia/finanse itp.)
• Znajomości pakietu MS Office
• Umiejętności analizowania danych i wyciągania logicznych wniosków
• Doświadczenie w kontaktowaniu się z klientem mile widziane.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zapraszamy do aplikowania.

Numer referencyjny: OKF/01/19/WRC/DS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.