Specjalista ds. obsługi Klienta z j. francuskim/hiszpańskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania :

  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem
  • Całościowa obsługa reklamacji, administracji, zwrotów, faktur
  • Sprawne pozyskiwanie oraz przekazywanie informacji
  • Obsługa Klienta w języku francuskim i angielskim

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego (min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka hiszpańskiego - mile widziana
  • Doświadczenie w pracy z Klientem - mile widziane
  • Orientacja na Klienta oraz jego potrzeby
  • Dobra organizacja czasu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, prestiżowej firmie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Kartę rabatową uprawniającą do zniżek na odzież marek Premium
  • Dofinansowanie do wypoczynku
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials