Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Specialist with Czech.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komunikacja z Klientami w języku czeskim (telefon, e-mail)
  • wsparcie Klientów w zakresie terminów dostaw i statusów zamówień, cen, płatności i reklamacji
  • księgowanie zamówień zgłoszonych przez Klientów w systemach ERP (SAP, AS400, VAX lub Ciclocom)
  • bieżąca aktualizacja danych dotyczących zamówień i zgłoszeń od Klientów w systemach
  • koordynacja dostaw i rozwiązywanie problemów związanych z dostawami wraz z zespołami logistycznymi współpracujących firm

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości języka czeskiego minimum na poziomie C1
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • mile widziana dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemami ERP (SAP, AS400, VAX lub Ciclocom)
  • umiejętności pracy pod presją czasu

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na pełen etat oparte na umowie o pracę
  • pracę w systemie hybrydowym (online + w biurze mieszczącego się na Okęciu)
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • przyjemna atmosfera pracy w kulturze opartej na wartościach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego + bonus roczny!
  • kartę sodexo, pakiet medyczny oraz kartę sportową
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.