Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
  • Wsparcie techniczne usługi Paczkomaty 24/7 Francja/Wielka Brytania,
  • Zapewnienie profesjonalnej pomocy dla pracowników operacyjnych InPost,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu biegłym (poziom min. C1),
  • Dobra dykcja i poprawne posługiwanie się językiem francuskim lub angielskim,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
  • Ponadprzeciętna znajomość obsługi komputera oraz aplikacji biurowych,
  • Otwartość na nowe doświadczenia i poczucie humoru.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w call center lub w obsłudze klienta,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.