Specjalista ds. obsługi Klienta z j. angielskim

Lepsod

42-271 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszar sprzedaży i handlu zagranicznego jak również za pozyskiwanie nowych odbiorców.

Naszym pracownikom proponujemy:

·           umowę o pracę na pełny etat,

·           dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,

·           standardowe narzędzia pracy, laptop, telefon komórkowy,

·           wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

• Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta,

• aktywnego pozyskiwania nowych klientów zagranicznych oraz obsługi obecnych kontrahentów,

• samodzielnego przygotowania ofert handlowych dla potencjalnych kontrahentów zagranicznych,

• łatwości nawiązywania kontaktów,

• kreatywności, innowacyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, a zarazem nieszablonowego podejścia do realizowanych działań,

• samodyscypliny oraz doskonałej organizacji własnej pracy w powiązaniu z pracą całego zespołu,

• umiejętności jednoczesnego łączenia wielu zadań z zakresu : handlu i exportu,

• umiejętności pracy pod presją czasu,