Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

GOFIT Sp. z o.o.

02-690 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma GOFIT Sp. z o.o. producent i dystrybutor artykułów sportowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje do swojego zespołu Specjalistę ds. obsługi klienta w sklepie internetowym.

Osoba, którą zatrudnimy na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za:
• codzienną obsługę zamówień internetowych oraz telefonicznych klientów,
• kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
• nadzór nad realizacją zamówień,
• sporządzanie dokumentacji sprzedażowej oraz wysyłkowej,
• monitorowanie rynku pod względem trendów itp.,
• przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów,
• kontakt z partnerami handlowymi.

Oferujemy:
• pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole,
• pewność zatrudnienia w stabilnej firmie z mocno ugruntowaną pozycją na rynku,
• możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• możliwość rozwoju i awansu w lokalnych i międzynarodowych strukturach firmy,
• zdobycie cennego doświadczenia podczas pracy dla lidera na rynku,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,
• gwarantujemy pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty sportowe, najlepsza kawa i herbata).

Od kandydata oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• dobrej znajomości obsługi komputera,
• dobrej organizacji pracy, inicjatywy oraz dużej determinacji w działaniu,
• umiejętności pracy w zespole i dostosowywania się do różnych sytuacji,
• prawo jazdy kat. B,
• dobrej znajomości j angielskiego w mowie i piśmie,
• mile widziana znajomość obsługi sklepów internetowych oraz programów księgowo-magazynowych (Subiekt).

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity Dz.U.02.101.926 z późn. zm.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą na rynku produktów sportowych i fitness od 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Zakupy / Zaopatrzenie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy