SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Cosmoworker

Lizbona, Portugalia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Bom dia! :D

Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2 i więcej).

Praca w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.

Fantastyczna atmosfera pracy i piękna Lizbona za oknem.

Bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

Wynagrodzenie 950€ za miesiąc pracy brutto, dla posiadających własne zakwaterowanie 1250€ brutto.

Darmowe zakwaterowanie i transport do pracy.

Zwrot kosztów przylotu do Lizbony.

Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.

Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • wsparcie klientów poprzez rozmowę telefoniczną chat i e-mail.
  • pomoc klientom podczas dokonywania rezerwacji usług, składania zamówień, płatności, reklamacji i zwrotów.
  • pomocy techniczna.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na płynny kontakt z klientami (poziom B2 i więcej),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę i portugalską umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
  • fantastyczną atmosferę pracy i piękną Lizbonę za oknem,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, odbiór z lotniska,
  • opiekę koordynatorów,
  • darmowe zakwaterowanie i transport do pracy,
  • wynagrodzenie 950€ za miesiąc pracy brutto, dla posiadających własne zakwaterowanie 1250€ brutto,
  • zwrot kosztów przylotu do Lizbony,
  • bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej, kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

Prezentacja firmy

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtraf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce