+SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W JĘZYKU NIEMIECKIM / CALL CENTER

Cosmoworker

Portugalia, Lizbona, zagranica

Opis stanowiska pracy

Bom dia! :D
Szukasz czegoś więcej niż tylko pracy?
Łatwa, interesująca praca w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
Fantastyczna atmosfera pracy i piękna Lizbona za oknem.
Brak ograniczeń wiekowych.

WYMAGANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (poziom B2 i więcej).

Wynagrodzenie od 1030€ + darmowe zakwaterowanie.
Bonus po przepracowaniu pierwszych 6 miesięcy: 2000-3000€.

Bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

Zwrot kosztów przylotu do Portugalii.
Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Region: Lizbona
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #dlapar, #bezprawajazdy

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Portugalii oraz Polski
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • wsparcie klientów poprzez rozmowę telefoniczną, chat i e-mail,
  • pomoc klientom podczas dokonywania rezerwacji usług, składania zamówień,    płatności, reklamacji i zwrotów.
  • pomoc techniczna.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na płynny kontakt z klientami (poziom B2 i więcej),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę i portugalską umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
  • fantastyczną atmosferę pracy i piękną Lizbonę za oknem,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania (dla chętnych), niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, odbiór z lotniska,
  • opiekę koordynatorów,
  • wynagrodzenie od 1030€ + darmowe zakwaterowanie,
  • bonus po przepracowaniu pierwszych 6 miesięcy: 2000-3000€,
  • zwrot kosztów przylotu do Portugalii,
  • bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej, kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

NIE PRZESYŁAJ SWOJEGO CV MAILEM, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH.
APLIKUJ POPRZEZ FORMULARZ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej lub innych ofertach?
Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania i powiemy jak aplikować.

0048 61 250-4-250 z Polski

0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
00370 66 510-3-31 z Litwy
00420 51 781-0-280 z Czech
0040 31 229-57-25 z Rumunii

Nasze telefony czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach  9:00 - 17:00.