Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale zamówień

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Telefoniczne przyjmowanie zamówień i rejestracja ich w systemie
  • Kompletowanie wszelkiej dokumentacji związanej z realizacją zamówienia
  • Monitorowanie realizacji zamówienia w systemie
  • Wystawianie faktur po realizacji zamówienia
  • Telefoniczny kontakt ze stałymi klientami w firmy w celach marketingowych.

Jeśli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obsłudze zamówień klientów
  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i elastycznie podchodzisz do codziennych obowiązków pracy
  • Znasz język angielskim w stopniu bardzo dobrym komunikatywnym
  • Z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych obowiązków...

Ta praca jest dla ciebie!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Pracę na pełen etat (pon-pt, 8-16)
  • Prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Lokalizację: Warszawa, Gocławek.

Numer referencyjny: SOK/WA2/12/2018/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.