Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Banku

Miejsce pracy: Świnoujście, Międzyzdroje, Paprotno

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, pakiet sportowy i program emerytalny
  • pracę biurową w stałych godzinach

Zadania:

  • obsługa Klienta w siedzibie banku zgodnie z przyjętymi standardami
  • przedstawianie oferty banku
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • budowanie stałych i długotrwałych relacji z Klientami

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą Klienta Biznesowego
  • gotowość do nauki, otwartość, pozytywne usposobienie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i doświadczenie zdobyte w instytucji bankowej
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.