Specjalista ds. obsługi klienta (rynek: krajowy i zagraniczny)

Roland International Polska Sp. z o.o.

Konin, wielkopolskie

Od: Roland International Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konin

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy – Konin)

Zadania:

  • Współpraca i utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie kalkulacji do ofert handlowych
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zapytań ofertowych i zamówień
  • Wyjaśnianie z klientem szczegółów technicznych dotyczących zamówień
  • Koordynacja i ustalanie terminów dostaw towaru
  • Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do wysyłki towaru
  • Generowanie pomysłów zmierzających do rozwoju firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (i) lub niemieckiego
  • Zorientowanie na cel, determinacja, zaangażowanie
  • Umiejętność bardzo dobrego zarządzania własnym czasem
  • Umiejętność ustalania priorytetów, pracy w zespole, przekazywania istotnych informacji w sposób zrozumiały
  • Dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie na odpowiedzialnym rynku międzynarodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Regularność i terminowość wypłat
  • Szkolenia w zależności od potrzeb
  • Możliwości rozwoju i realizacji ambicji zawodowych