Specjalista ds. obsługi klienta/Moszna Parcela (Brwinów)

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Brwinów, mazowieckie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Brwinów

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Moszna Parcela (Brwinów)

Nr ref.: SOK/MP

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku,

- zmiana dzienna,

Obowiązki:

- praca na magazynie oraz w biurze,

- praca przy komputerze,

- weryfikacja przesyłek,

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta.

Wymagania:

- motywacja do pracy,

- umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,

- komunikatywność,

- znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- wynagrodzenie miesięczne 2372 zł brutto plus premie,

- dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego,

- długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Meander 15 w Warszawie, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.