Specjalista ds. obsługi klienta międzynarodowego

ManpowerGroup

Kraków, wielkopolskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Kraków

Globalne Centrum Operacyjne w Krakowie

Nasz Klient posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu produktów i usług najwyższej jakości. Specjaliści ds. obsługi klienta międzynarodowego wspierają i kształcą zarówno współpracowników, jak i klientów. Właściwy kandydat zawsze poszukuje wyjątkowych i skutecznych sposobów rozwiązywania problemów, cechując się przy tym z wyjątkową empatią i profesjonalizmem w relacjach ze społecznością międzynarodową.

Poszukujemy komunikatywnych osób chętnych podjąć wyzwanie i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Jeżeli jesteś osobą ambitną, cechujesz się opanowaniem, wysokim poziomem empatii oraz jesteś multizadaniowy, ta praca jest właśnie dla ciebie.

Zadania:

• Budowanie marki wśród nowych użytkowników oraz dbałość o dotychczasowych klientów

• Profesjonalne wsparcie pracowników oraz klientów różnymi kanałami (e-mail, czat, telefon)

• Cierpliwe i wyrozumiale odpowiadanie na wszelkie pojawiające się pytania ze strony współpracowników i klientów

• Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów

• Inicjowanie działań rozwijających w ramach stanowiska i organizacji.

Wymagania:

• Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki / francuski / chorwacki / rumuński / czeski / słowacki

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2) – posługujemy się nim w biurze

• Preferowane osoby z wykształceniem min. Licencjackim lub studenci ostatnich lat Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

• Ciekawość. Lubisz się uczyć i zawsze szukasz sposobów wprowadzania innowacji • Biegłość w korzystaniu z komputera.

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy dostosowany do osób uczących się

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

• Darmowe przekąski i napoje

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwości rozwoju i awansu.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.