Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego z Językiem Włoskim (Logistyka + Łańcuch Dostaw

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, Pabianice, Bełchatów, Zduńska Wola, Zgierz, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Bełchatów, Zduńska Wola, Zgierz

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień End to End (ręczna i cyfrowa), sprawdzanie dostępności przesyłek międzynarodowych, tworzenie dostawy, śledzenie wysyłki do klienta
    • Obsługa reklamacji klientów
    • Bardzo bliska współpraca z działem sprzedaży i działami wsparcia - Planowania i Finansów
    • Obsługa połączeń telefonicznych, maili i spotkań Skype z klientami w języku niemieckim
    • Rozwiązywanie bieżących problemów (wraz z zespołem ds. Sprzedaży i Finansów)
    • Optymalizacja procesów - Continuous Improvement o oparciu o filozofię Kaizen
    • Wsparcie administracyjne Działu Logistyki w raportowaniu, dostarczanie danych logistycznych
    • Współpraca z Działem Eksportu - zapewnienie wszystkich działań zgodnie z przepisami prawnymi

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne - orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, ciągłe doskonalenie procesów, dyscyplina zarządzania procesem, determinacja w zaspokajaniu potrzeb klienta
  • Znajomość systemu SAP będzie wartością dodaną
  • Znajomość pakiet MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w globalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków, Kartę MyBenefit do wykorzystania w wieku ośrodkach sportowo - rekreacyjnych w Polsce, dofinansowanie do wczasów, ZFSS
  • Szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Numer referencyjny: SJN/PS/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.