Specjalista ds. Obsługi Klienta (księgowość, CEIDG)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

ifirma to serwis małej księgowości internetowej przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy energicznej osoby do naszego działu obsługi klienta. Zapewniamy pełen pakiet szkoleniowy oraz wdrożenie, zatem od Ciebie oczekujemy chęci do rozwoju i umiejętności pracy z ludźmi :)

Opis stanowiska:

  • Udzielanie telefonicznych i mailowych konsultacji i indywidualnych porad z zakresu przepisów księgowych dla firm;
  • Kontakt i budowanie pozytywnych relacji z klientami serwisu ifirma;
  • Ciekawa praca pozwalająca na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarach księgowości i podatków.

Oczekujemy:

  • Wiedzy akademickiej z zakresu księgowości i systemu CEIDG i chęć dalszego rozwoju;
  • Praktyczna znajomość Internetu (strony www, program pocztowy);
  • Chęć do ciągłego poszerzania wiedzy oraz umiejętność pracy z ludźmi.

Mile widziane:

  • Znajomość ustawy o podatku VAT oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. w biurze rachunkowym) lub wiedza teoretyczna w wymaganym zakresie.

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie, dostęp do fachowej literatury oraz profesjonalny system szkoleń;
  • Długofalową, stabilną, bezpośrednią współpracę w firmie o bezkonkurencyjnej atmosferze;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, zatrudnienie w systemie zmianowym (8:00-16:00 lub 12:00-20:00, z przewagą zmiany porannej);
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez;
  • Możliwość korzystania z parkingu oraz rowerowni;
  • Owoce dwa razy w tygodniu, nielimitowany dostęp do kawy i dużego wyboru herbat;
  • Możliwość udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne);
  • Pracę w rozwojowej firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Dobrą, otwartą atmosferę i dużą samodzielność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media