Specjalista ds. obsługi klienta / Koordynator kursu

eLingwista - nie xml

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

eLingwista, firma specjalizująca się w branży kursów językowych online, poszukuje kandydata na stanowisko koordynatora kursów językowych. Poszukujemy kandydatów do pracy z klientami polskimi oraz kandydata do pracy z językiem niemieckim.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami oraz pracownikami szkoły, nadzór administracyjny nad kursami, planowanie i koordynowanie działań biura, telefoniczną i mailową obsługę klientów oraz budowanie relacji z nowymi klientami.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w branży edukacyjno-językowej
- pełne szkolenie w zakresie nowych obowiązków
- udział w firmowych projektach i możliwość podejmowania nowych wyzwań
- dla osób posługujących się biegle j. niemieckim udział w dodatkowych międzynarodowych projektach
- stałą i inspirującą pracę

Kandydatów prosimy o przesłanie poprzez serwis swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- dostępności w różnych porach dnia od poniedziałku do piątku, praca w godz. 9-17 lub 12-20
- doświadczenia w zakresie pracy z klientami
- komunikatywności, punktualności, umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobra organizacja pracy i znajomość obsługi komputera (Office, programy pocztowe, komunikatory)
- samodzielności pracy na danym stanowisku
- wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka niemieckiego oraz znajomość branży językowej lub pokrewne wykształcenie.

Prezentacja firmy

Szkoła eLingwista oferuje indywidualne i grupowe kursy językowe o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta