Specjalista ds. obsługi klienta (język niemiecki)

Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jiffy Packaging Sp. z o.o. Jiffy Packaging Sp. z o.o.
Jiffy Packaging Sp. z o.o., która jeszcze do niedawna nosiła nazwę Pregis Sp. z o.o., rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku opakowań w 1996r. W ciągu kilkunastu lat spółka stała się dużą firmą produkcyjną. Obecnie jest wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Europie.
Jiffy Packaging Sp. z o.o. w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa klientów zagranicznych i polskich (kontakt mailowy i telefoniczny),
  • koordynacja procesów realizacji złożonych zamówień,
  • ścisła współpraca z innymi działami w łańcuchu logistycznym,
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego: ogólne obowiązki administracyjne, fakturowanie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wysoki standard pracy – zdobyliśmy 3 miejsce w konkursie PIP – Organizator Pracy Bezpiecznej,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • świadczenia pozapłacowe z funduszu świadczeń socjalnych (paczki na święta, świadczenia pieniężne, zapomogi),
  • prywatną opiekę medyczną – z dostępem do wszystkich specjalizacji medycznych,
  • dopłata pracodawcy w wysokości 70% do pakietu sportowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie pracownika oraz członków jego rodziny,
  • przyjazne środowisko pracy.
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.