Specjalista ds. Obsługi Klienta - język niemiecki -praca biurowa germanista tłumacz

Lumi Technology

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Lumi Technology z Nysy poszukuje osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie . Praca w biurze w Nysie. Nie wymagamy doświadczenia. Ważne jest, żeby osoba swobodnie rozmawiała po niemiecku.

Zadania:

• kontakt telefoniczny z klientami z Niemiec,

• pisanie artykułów na strony internetowe, prowadzenie Facebook'a,

• obsługa klienta, prezentacja i oferowanie usług w języku niemieckim,

• pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bazy klientów,

• przygotowywanie materiałów marketingowych w języku niemieckim,

• umawianie spotkań,

• prace biurowe,

Wymagania

 • wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów) - preferowana germanistyka,

• język niemiecki w mowie na poziomie swobodnych rozmów z klientem,

• język niemiecki w piśmie na poziomie pisania artykułów i prospektów marketingowych (codzienne czynności),

• sprawność pisania i redagowania dużej ilości tekstów na różne tematy,

• umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych i prowadzenia negocjacji,

• dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,

• motywacja do pracy, energia w działaniu, wytrwałość w dążeniu do celu,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera, szybkie pisanie na klawiaturze,

• zdolność szybkiego uczenia się,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stałą pracę w biurze w Nysie- stabilne zatrudnienie,

• ciekawe tematy pracy z różnych branż- np. IT , portal Targi w Niemczech - możliwe wyjazdy na targi i misje gospodarcze),

• umowę o pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku 8-16) w biurze w Nysie,

• pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej atmosferze,

• pełną wyzwań pracę w szybko rozwiającej się firmie,

• szkolenie i przygotowanie do pracy.

Prezentacja firmy

Firma Lumi Technology stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Dodatkowo premie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja