Specjalista ds. obsługi klienta - j. niemiecki, do 6000 zł

Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Bielsko-Biała, śląskie

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Znasz język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację?

Chcesz wykorzystywać go w codziennych kontaktach?

Dla naszego klienta, firmy , która jest wiodącym dostawcą usług outsourcingowych, istniejącym w Polsce od ponad 20 lat, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Doradca klienta odpowiedzialny będzie za kontakt z klientami indywidualnymi w języku niemieckim.

Wymagamy:

  • - znajomości języka niemieckiego na poziomie B2/C1,
  • - podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • - doświadczenia w obsłudze klienta, które będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • - umowę o pracę,
  • - możliwość pracy na: cały etat, ½ lub ¾ etatu (opcja do wyboru),
  • - profesjonalne szkolenie wdrażające,
  • - benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny),
  • - atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 6000 brutto
  • - możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wyślij swoje CV (pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych)

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

  1. wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
  2. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
  3. w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane
  4. Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
  5. Szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to firma zajmująca się pośrednictwem w rekrutacji... pracowników i doradztwem personalnym. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące pracowników na wybrane stanowisko pracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
5.250,00 zł - 5.850,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Call Center / Telemarketing