Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Kontroltek Polska

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kontroltek jest jednym z czołowych brytyjskich dostawców usług napraw elektroniki przemysłowej. Posiadamy 2 zakłady naprawcze w Wielkiej Brytanii a od końca 2017 roku oferujemy nasze usługi również w Polsce. Wiemy, że sukces odnosi się dzięki pracownikom i to dzięki nim stale się rozwijamy mogąc teraz zaprosić ambitną osobę do współpracy, aby jeszcze bardziej rozbudować działalność w Polsce.

Wybrana osoba będzie pracowała w naszej centrali w Rudzie Śląskiej jako Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • Kontakt z klientem zarówno mailowo jak i telefonicznie
  • Finalizacja zamówień: przedstawienie wycen, akceptacja zamówień, zdobywanie numeru zleceń
  • Zarządzanie osobistą i grupową skrzynką mailową w celu dynamicznego kontaktu z klientem
  • Współpraca z Działem Technicznym (napraw) i komunikacja postępu napraw klientowi
  • Pomoc w fakturowaniu dla przydzielonego regionu
  • Rozwijanie relacji z klientami, aby zrozumieć ich wymagania oraz aby zmaksymalizować przychody dla firmy

Co oferujemy:

  • Stała pracę (umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym) i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie zarówno w Polsce jak i w centrali w Wielkiej Brytanii
  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy w Polsce
  • Przyjacielską atmosferę w małym zespole
  • Elastyczne podejście do pracownika

Wymagania

Co jest wymagane:

  • Płynna znajomość języka angielskiego (słownictwo fachowe nie jest wymagane – szkolenie będzie zorganizowane)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Doświadczenie w B2B jest mile widziane

Prezentacja firmy

Kontroltek jest jednym z czołowych brytyjskich dostawców usług na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta