Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej - mile widziane w branży technicznej
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, VPN, protokołów TCP/IP
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość branży elektronicznych systemów zabezpieczeń (wizyjnych) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Proaktywne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Samodzielność połączona z umiejętnością planowania i organizacji pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Łatwość tworzenia tekstów.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów głównie poprzez wyszukiwanie odpowiednich kontaktów w obrębie danej grupy docelowej, ich obdzwonienie i stworzenie bazy danych
  • Stałe podtrzymywanie relacji z Klientami
  • Analiza potrzeb, doradztwo oraz sporządzania ofert, cenników dla Klientów (wyjazdy w razie konieczności)
  • Dbanie o Klienta zarówno w procesie przed- jak i posprzedażowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy