Specjalista ds. obsługi Klienta i sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa Klienta polskiego i/lub zagranicznego z uwzględnieniem przydzielonych regionów w zakresie Fabric, Plastic i pasy zębate
• Obsługa programów SAP, Lotus, Doku
• Poszerzanie wiedzy z zakresu produktów oraz prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych dla DOK
• Nadzór nad windykacją: wyjaśnianie zaległości i monitowanie Klientów
• Współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz produkcją
• Budowanie długofalowych i efektywnych relacji z Klientami
• Działania korygujące i zapobiegawcze w odniesieniu do niezgodności wyrobu, procesu, systemu
• Działania mające na celu zwiększenie sprzedaży
• Odpowiedzialność za terminowe (zgodne z ofertą lub potwierdzeniem zamówienia) i prawidłowe (pod względem zamawianego materiału, wymiarów i prawidłowego adresu wysyłki) dostarczenie towaru do klienta

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jako warunek konieczny
• Znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole (możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych)
• Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.