Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem fińskim

Homeglobal.com

00-238 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 00-238 Warszawa

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż w języku fińskim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie systemem zamówień
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta
  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Fantastyczną atmosferę i międzynarodowy zespół ludzi z pasją
  • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy lub praca zdalna
  • Pakiet szkoleń i warsztatów
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport