Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży Produktów - język norweski

Homeglobal.com

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w ramach różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. norweskim;
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji;
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka norweskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa;
  • Swoboda w  posługiwaniu się komputerem;
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru.

Oferujemy:

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy;
  • Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich preferencji;
  • Komfortowe biuro w centrum Lublina;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej Medicover;
  • Pakiet szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".