Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język holenderski

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;

• Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz korespondencji w jęz. holenderskim;

• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

• Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru;

• Bieżący kontakt z podwykonawcami na danym rynku.

Oferujemy:

• Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy

• Premiowanie dobrych wyników

• System szkoleń

•  Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników

• Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy

• Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych

• Możliwość używania na co dzień języków obcych

• Przyjazną atmosferę pracy

• Możliwość awansu

Wymagania:

 Biegła znajomość języka holenderskiego

 Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

 Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów

 Odpowiedzialność za powierzone działania

 Motywacja i zaangażowanie

 Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru