Specjalista ds. obsługi klienta i fakturowania

Cambridge School of English Sp. z o.o.

Warsaw, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Cambridge School of English to renomowana brytyjska szkoła języka językowa mająca 26 lat doświadczenia w
nauczaniu języka angielskiego. Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkoleń językowych w oparciu o autorskie programy
nauczania. Jest to możliwe dzięki współpracy metodyków i trenerów z wysoko wykwalifikowanymi lektorami, którzy
stosują najbardziej efektywne metody nauczania.
W Cambridge School of English pracują wyłącznie doświadczeni native speakerzy pochodzenia brytyjskiego,
amerykańskiego lub australijskiego oraz lektorzy polscy - absolwenci filologii oraz studiów lingwistycznych, którzy są
pasjonatami nauczania. Kursanci osiągają wysokie wyniki egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE oraz IELTS), a
wysoką jakość nauczania potwierdza m.in. akredytacja Kuratorium Oświaty.
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
kompleksowa obsługa klienta (odbieranie połączeń przychodzących, obsługa skrzynki pocztowej, obsługa klienta
w biurze);
wystawianie faktur;
przygotowywanie umów, raportów i innych dokumentów, związanych z organizacją szkoleń;
aktywne pozyskiwanie klientów na szkolenia;
współpraca z lektorami;
windykacja.
Wymagania:
znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,
odpowiedzialność oraz pozytywne nastawienie do obowiązków i współpracy z innymi,
dyspozycyjność,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
ciekawą i urozmaiconą pracę w ambitnym i przyjaznym zespole;
możliwość uczęszczania na kursy języka angielskiego zupełnie bez kosztów (możliwość wyboru jednego lub kilku
kursów językowych);
pracę w ścisłym centrum Warszawy;
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (3 miesiące). Po okresie próbnym zapewniamy umowę o pracę pełnym
wymiarze godzin.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV . Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Cambridge School of English to renomowana brytyjska szkoła języka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta