Specjalista ds. obsługi klienta (e-commerce)

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Szczecin, 71-602, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Na czym polega praca?

- Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
- Pomoc w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji
- Udzielanie informacji na temat produktów i procesu zakupu
- Potwierdzanie terminu dostawy oraz cen produktów i usług

Wymagania

Jakie są nasze oczekiwania?

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na klienta
- Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Prezentacja firmy

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Bogaty pakiet benefitów
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta