Specjalista ds. Obsługi Klienta E-Commerce

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce. W związku z czym poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta E-Commerce.

Będziesz odpowiedzialny/a za techniczne wsparcie i obsługę naszych obecnych Klientów przez różne kanały komunikacji (e-mail, infolinia, livechat), świadcząc wsparcie i pomoc w konfiguracji i obsłudze oprogramowania sklepu internetowego Sky-Shop.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 8 do 18.

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkursie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla Klientów podczas konfiguracji, obsługi i testowania oprogramowania Sky-Shop.pl
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z obsługą sklepu na platformie Sky-Shop.pl
  • Dbanie o dobry wizerunek marki oraz zadowolenie Klienta z obsługi
  • Komunikacja z Klientami poprzez infolinię oraz system ticketów (e-maile)

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Premie kwartalne, premie miesięczne i bonusy
  • Pracę przy jednym z największych projektów e-commerce w Polsce
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Kameralna atmosfera z zespołem +30 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B poprzez infolinie lub system ticketów
  • Minimalna znajomość tego jak działają usługi IT: Domena, Certyfikat SSL, HTML/CSS, hosting itp.
  • Łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych i elastyczne rozwiązywanie problemów
  • Podstawowa znajomość zasad działania usług w Internecie: strony www / sklepy internetowe
  • Umiejętność prowadzenia logicznej i poprawnej komunikacji mailowej/telefonicznej
  • Kultura osobista

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży e-commerce lub branży hostingowej
  • Znajomość usług SaaS z branży e-commerce

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce