Specjalista ds.: Obsługi Klienta E-Commerce

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, która dynamicznie rozwija się na polskim rynku e-commerce, poszukuje kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds: Obsługi Klienta E-Commerce.

Będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie i pomoc z zakresu obsługi i konfiguracji sklepów działających na oprogramowaniu Sky-Shop przez różne kanały komunikacji (e-mail, infolinia, livechat).

Opis stanowiska:

  • Wsparcie i pomoc Klientom z zakresu obsługi oprogramowania sklepów internetowych Sky-Shop - mailowo oraz telefonicznie
  • Pomoc w konfiguracji sklepu internetowego Sky-Shop
  • Rozbudowywanie działu FAQ o nowe instrukcje obsługi platformy
  • Budowanie dobrych relacji z Klientami

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym pomiędzy: 8:00-18:00

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie roczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend świety spokój :)
  • Szkolenia i konferencje
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej oraz opcjonalne Ubezpieczenie Grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami

Wymagania

  • Konieczna znajomość branży e-commerce i funkcjonowania sklepów internetowych poparta doświadczeniem
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta poprzez e-mail/telefon
  • Prowadzenie czytelnych i zrozumiałych rozmów telefonicznych i elastyczne rozwiązywanie problemów
  • Znajomość usług internetowych typu: sklep internetowy, hosting, domeny itp.
  • Umiejętność prowadzenia logicznej i poprawnej komunikacji mailowej/telefonicznej
  • Poprawna polszczyzna
  • Kultura osobista

Mile widziane (nie wymagane):

  • Doświadczenie w branży hostingowej lub IT
  • Znajomość usług SaaS
  • Znajomość konfiguracji usług typy: domeny, skrzynki e-mail, Certyfikaty SSL etc.

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta