Specjalista ds. obsługi klienta - dział handlowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Rzgów, łódzkie

Miejsce pracy: Rzgów

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej firmy.

Numer referencyjny: SOK-DH/RR/W

NASZ KLIENT

Twoim potencjalnym pracodawcą jest projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji z głównym centrum dystrybucyjnym w okolicach Łodzi.

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa Klienta wewnętrzengo i zewnętrzengo;
  • Nadzór nad bieżącą obsługa zleceń;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej;
  • Koordynacja bieżacych prac administracyjno-biurowych;
  • Budowanie relacji z Klientami.

OFERUJEMY

  • Długotrwałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie;
  • Udział w rozwoju firmy, uczestnictwo i nadzór nad realizacją nowych i obecnych projektów;
  • Atmosferę sprzyjającą otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • Minimum roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisk pracy;
  • Dobra obsługa pakietu Microsoft Office.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w firmie z branży odzieżowej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.