Specjalista ds. obsługi klienta (branża kosmetyczna)

Dr Grehen Sp. z o.o.

Dyzin k/ Celestynów, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

(branża kosmetyczna)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Dyzin k/Celestynowa (40 km od Warszawy w kierunku Lublina);
  • Aktywna sprzedaż, przyjmowanie zamówień, rozpatrywanie reklamacji;
  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy;
  • Fachowe doradztwo w zakresie kosmetologii;
  • Współpraca z działem szkoleń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność;
  • Wykształcenie kosmetyczne lub doświadczenie w pracy w salonie kosmetycznym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie;
  • Szkolenia wprowadzające;
  • Możliwość rozwoju w branży kosmetycznej;
  • Czas pracy: 8.00-16.00.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DR. GREHEN Sp. z o.o. z siedzibą w Dyzinie."

Prezentacja firmy

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Call Center / Telemarketing