Specjalista ds. Obsługi Klienta (branża FMCG)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby ze znajomością SAP (na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy) do Działu Obsługi Klienta.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma z branży FMCG.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji z klientami sieciowymi oraz dystrybutorami
  • Wprowadzanie oraz koordynacja dostaw i zamówień w SAP
  • Kontrola i analiza stanów magazynowych
  • Monitorowanie dostępności produktów (zgodność zamówień z forecastem)
  • Nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
  • Procesowanie reklamacji oraz zwrotów
  • Wystawianie faktur oraz not korygujących
  • Ścisła współpraca z operatorami logistycznymi
  • Kompletowanie dokumentacji wysyłki
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Profil kandydata

  • Wykształcenie Wyższe
  • Doświadczenie w pracy z SAP (warunek konieczny)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Komunikatywność, otwartość
  • Samodzielność w działaniu
  • Proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Oferujemy

  • Umowa na czas określony (18 miesięcy) z możliwością przedłużenia
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page