Specjalista ds. Obsługi Klienta (branża farmaceutyczna)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy doświadczonej w pracy na SAP osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzyanrodowa firma z branży farmaceutycznej.

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i rejestracja zamówień w systemie
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Informowanie klienta o dostępności towaru i terminach wysyłki
  • Współpraca z partnerem logistycznym
  • Kontakt z pozostałymi działami firmy
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Fakturowanie
  • Udział w projektach logistycznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wy¿sze
  • Znajomość systemu SAP (moduł sprzedażowy i magazynowy)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym zwłaszcza Excel
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Elastyczność i nieszablonowe myślenie

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i poznawania innych obszarów logistyki
  • Dobra atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page