Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego z j. niemieckim

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego z j. niemieckimMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wspieranie stałych klientów biznesowych z obszaru państw niemieckojęzycznych
  • Kontakt telefoniczny, mailowy oraz obsługa chatu internetowego
  • Odpowiadanie na pytania i problemy klientów
  • Udzielanie informacji oraz wsparcie techniczne
  • Dbałość o podtrzymywanie relacji biznesowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie ze strony zespołu w poznawaniu nowych obowiązków
  • Pracę w atmosferze współpracy i work-life balance
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach językowych, podnoszących wiedzę, oraz rozwijających kompetencje miękkie
  • Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu rozmowy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.