SPECJALISTA DS. OBSŁUGI GSM

Ochrona Juwentus

Warszawa, mazowieckie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji powiązanej z wydawaniem odbiorem telefonów i modemów służbowych
  • odbiór i prowadzenie rozliczeń urządzeń telekomunikacyjnych
  • współpraca z operatorami sieci komórkowych i oddziałami regionalnymi firmy w zakresie zamówień telekomunikacyjnych
  • tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub we współpracy z operatorami GSM
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel
  • sumienność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.