Specjalista ds. obsługi formalnej i wsparcia władz Banku

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli jesteś osobą, która:

  • nie boi się wyzwań i jest komunikatywna, dynamiczna i zorganizowana
  • potrafi pracować pod presją czasu
  • w stopniu komunikatywnym zna język angielski

Mile widziane:

  • znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • zarządzaniu posiedzeniami Rady Nadzorczej i Zarządu Banku (w tym analizie wszystkich materiałów)
  • procesowaniu uchwał i wniosków kierowanych do akceptacji Zarządu Banku i Rady Nadzorczej
  • opiniowaniu regulacji i analizie komunikatów pod kątem legislacyjnym
  • współpracy z audytorami i regulatorami zewnętrznymi
  • zasilaniu bazy regulacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe i różnorodne zadania
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.