Specjalista ds. obsługi finansowej Funduszy Norweskich

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Wymiar etatu: 1 – umowa o pracę od 1 lutego 2018 r.

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, Kraków ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

obsługa finansowo-merytoryczna prac związanych z przygotowaniem i wdrożeniem programu;

rozliczanie projektów finansowanych ze środków pozabudżetowych w ramach Funduszy Norweskich

Zadania szczegółowe:

koordynowanie prac finansowo-księgowych wykonywanych w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego;

kontrola dokumentów finansowo-księgowych Funduszy Norweskich i ich ewidencja;

sporządzanie informacji i zestawień w zakresie prowadzonej księgowości, w tym danych do sprawozdań budżetowych i finansowych;

monitorowanie i obsługa finansowa realizowanych projektów;

redagowanie zestawień, planów i sprawozdań finansowych dotyczących realizacji Norweskiego Mechanizmu Finansowego w języku polskim i angielskim;

rozliczanie krajowych i zagranicznych kosztów podróży.

Oczekiwania wobec kandydatów:

-wykształcenie wyższe - preferowany kierunek ekonomiczny;

-min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze finansów/księgowości;

-doświadczenie zawodowe w inicjatywach finansowanych z funduszy strukturalnych;

-umiejętności stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa;

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

-bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office i programów finansowo-księgowych;

-umiejętność planowania i organizacji pracy własnej, w tym pracy pod presją czasu;

-inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań;

-dokładność i rzetelność;

-wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 24 stycznia 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia UP/ZFN/2/2018. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 stycznia 2018 r.