Specjalista ds. obsługi biura Makroregionu

Stefczyk Finanse

Wrocław, Rynek, dolnośląskie

Jest nas blisko 2500. Mamy ponad 400 placówek w całej Polsce. Obsługujemy milion Klientów. Działamy od 25 lat. Nasz zeszłoroczny zysk to 43 mln zł. Jesteśmy największą Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową w Polsce.

Nie jesteśmy zwykłą instytucją finansową. Jesteśmy blisko Pracowników i Klientów. Relacje to podstawa naszej codzienności. To czyni nas wyjątkową organizacją. U nas każdy jest inny, ale wszyscy świetni.

Chcesz żeby każdy dzień był inny? Lubisz kiedy Twoja praca jest stabilna ale firma, z którą jesteś związany, ma apetyt na więcej? #PracujwStefczyku

Zajrzyj do nas! Jesteśmy blisko!
Szukamy osób w mieście:
Miejsce pracy: Wrocław, Rynek
chcących realizować się jako:

Obowiązki:

  • Organizowanie pracy Biura Makroregionu
  • Koordynowanie spraw na poszczególnych szczeblach struktury organizacyjnej
  • Prowadzenie działań administracyjno-biurowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Biura oraz Dyrekcją Makroregionu

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości programów MS Office
  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dokładności i skrupulatności
  • Operatywności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w stresie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Dobre warunki i miłą atmosferę pracy
  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę od poniedziałku do piątku
Chcesz zostać częścią naszej społeczności?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Nie jesteśmy bankiem. Jesteśmy Inni. Jesteśmy Kasą Stefczyka.
#PracujwStefczyku