Specjalista ds. obsługi biura lub asystent Prezesa / Dyrektora / Menedżera

InPhoTech Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i szukasz odpowiedzialnej pracy biurowo- administracyjnej? Cenisz sobie współpracę, przyjazną atmosferę i zamiast w korporacji chciałbyś pracować w nowoczesnej polskiej firmie technologicznej?

Szukamy osób sprawnie władających językiem angielskim, które nie mają problemów z komunikacją wewnętrzną jak i zewnętrzną i będą wsparciem dla naszej kadry zarządzającej.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres odpowiedzialności:

  • Administracyjne i logistyczne wsparcie Prezesa/Dyrektora/Menedżera
  • Czynny udział w procesie komunikacji wewnętrznej z innymi pracownikami i kadrą menedżerską
  • Organizacja, koordynacja oraz udział w spotkaniach biznesowych
  • Przygotowywanie materiałów na spotkania oraz przyjmowanie gości
  • Prowadzenie kalendarzy, obsługa korespondencji listownej i mailowej
  • Przygotowywanie i analiza raportów, sprawozdań i zestawień
  • Przygotowywanie i redagowanie różnego rodzaju pism i dokumentów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Realizacja bieżących zadań biurowo-administracyjnych wyznaczonych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków obcych
  • Wykształcenie techniczne
  • Reprezentatywność

Oferujemy:

  • Ambitne i rozwijające zadania
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach, kursach
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

InPhoTech Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, posiadającą status małego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Reklama / Komunikacja