Specjalista ds. obsługi AV w Centrum Konferencyjnym Kopernik

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż i obsługa audiowizualna wydarzeń,
  • przygotowanie i konfiguracja sprzętu AV w ramach realizacji wydarzeń,
  • konserwacja i nadzór nad sprzętem AV,
  • kontakt z firmami serwisującymi wyposażenie i sprzęt,
  • ścisła współpraca z organizatorami imprez,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami obsługującymi konferencje,
  • obsługa klientów korzystających z sal szkoleniowych,
  • prace biurowo-administracyjne.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie (preferowany profil techniczny),
  • min. 2 lata doświadczenia w obsłudze audiowizualnej konferencji i/lub eventów,
  • umiejętności instalacji oraz konfiguracji sprzętu multimedialnego i nagłośnieniowego,
  • zdolności organizacyjnych i samodzielności w działaniu,
  • umiejętności planowania, organizacji i nadzoru własnej pracy,
  • znajomości języka angielskiego (min. B1),
  • biegłej obsługi komputera (wiedza z zakresu użytkowania i konfiguracji urządzeń peryferyjnych),
  • znajomości pakietu MS Office w szczególności PowerPoint i Excel,
  • odpowiedzialności, dokładności, rzetelności,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość prawa zamówień publicznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne elektroniczne lub pokrewne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • różnorodne i ambitne wyzwania zawodowe w prestiżowej instytucji kultury,
  • pracę w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy stacji II linii metra,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity pracownicze (m.in. ZFŚS, karta multisport, prywatna opieka medyczna).
  1. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 01.07.2019 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Obsługa klienta , Praca Kontrola jakości