Specjalista ds. Obsługi Aptek

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego klienta – globalnej, włoskiej firmy farmaceutycznej, posiadającej trzydzieści oddziałów na świecie, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje główne zadania:

• Promocja oraz wprowadzanie nowych produktów leczniczych do segmentu aptecznego

• Aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów leczniczych do aptek w całej Polsce

• Realizacja zamówień w aplikacji dedykowanej do zarządzania zamówieniami

• Prowadzenie programów edukacyjnych skierowanych do pracowników aptek

• Dbanie o wysoką jakość współpracy oraz budowanie długofalowych relacji z farmaceutami

• Ścisła współpraca z przedstawicielami medycznymi pracującymi w terenie

Gwarantujemy Ci:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

• Realizację zadań dla rozpoznawalnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, obecnej w aptekach od wielu lat

• Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, dodatek cyfrowy, prywatne ubezpieczenie

• Niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon)

• Pełne i profesjonalne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy

• Pracę w niewielkim, zgranym zespole z przyjazną i partnerską atmosferą pracy – tutaj każdy chętnie służy pomocą i zawsze wymieniamy się cennymi doświadczeniami

• Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

• Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

• Doświadczenie w obsłudze/sprzedaży w sektorze B2B

Mile widziane będzie doświadczenia zawodowe w branży farmaceutycznej/healthcare

• Umiejętności pracy w zespole oraz pozyskiwania nowych klientów, a także utrzymywanie relacji ze stałymi klientami

• Komunikatywność, skuteczność, wysoką kulturę osobistą

• Zorientowania na realizację założonych celów

• Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy