Specjalista ds. obsługi administracyjnej

ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o.

35-242 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy absolwentów studiów wyższych (do 29 roku życia) do obsługi administracyjnej firmy

Obowiązki:
• obsługa administracyjna, w tym projektów finansowanych z UE
• rozliczanie i fakturowanie usług/szkoleń zgodnie z umowami
• weryfikacja finansowa dokumentów
• obsługa kadrowo-finansowa (umowy zlecenia, umowy o pracę, faktury)
• współpraca z klientami i biurem rachunkowym
• kontrola i sprawdzanie poprawności realizacji usług

Oferujemy:
• szkolenie kończące się uzyskaniem kwalifikacji zawodowych w zakresie obsługi biurowej
• umowę o staż w okresie pierwszych 6 miesięcy
• umowę pracę po zakończeniu stażu
• możliwość rozwoju i samorealizacji.

Wynagrodzenie:
1) w okresie stażu (6 miesięcy):
– wynagrodzenie stażowe w wysokości zapewnianej w ramach projektów UE
– dodatkowo wypłata stypendium szkoleniowego należnego za czas udziału w szkoleniu
– dla osób spoza Rzeszowa zwrot za dojazdy do pracy w okresie dojazdów na szkolenia oraz w okresie 6 miesięcy stażu
– zwrot kosztów opieki nad dziećmi lub innymi osobami zależnymi w trakcie odbywania stażu
2) po okresie stażu:
– od 2 600,00 zł brutto
– premia uzależniona od efektów pracy

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• b. dobra znajomość MS Office
• dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.
• umiejętności interpersonalne

Mile widziane:
• czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o. posiada doświadczenie w reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 033PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja