Specjalista ds. norm technicznych

ALTEN Polska

Kraków, małopolskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Specjalista ds. norm technicznych, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Kraków

Dlaczego My?

Jesteśmy częścią grupy ALTEN – wiodącego, europejskiego dostawcy usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego. W ciągu 30 lat staliśmy się głównym partnerem technologicznym wielu globalnych klientów, zatrudniając przy tym ponad 42 000 pracowników (w tym 88% inżynierów), w 30 krajach na całym świecie. Wspieramy strategie rozwoju swoich klientów w dziedzinie innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych, osiągając przychody przekraczające 2,92 mld euro.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021” przyznawanym przez Great Place to Work oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki” przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

 Nasza dewiza to – „You Grow, We Grow!”
Dołącz do ALTEN Polska i rośnij razem z nami!

Twoje zadania:

  • Czytanie i tworzenie dokumentacji pod nowo powstający projekt
  • W momencie tworzenia nowych maszyn muszą znać wytyczne i normy wcześniej, aby podczas konstruowania i projektowania produkt był z nimi zgodny
  • Osoba ta będzie pracowała nad dokumentacją i normami w całym cyklu projektowym. Najlepiej jakby uczestniczyła w projektowaniu tego produktu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w certyfikowaniu CE maszyn elektrycznych, związanych z silnikami, agregatami prądotwórczymi (ogólnie maszyny przemysłowe elektryczne
  • Wytyczne CE i ich znajomość jest bardzo wskazana
  • Znajomość norm ISO w szczególności  ISO 8528-13 i innych powiązanych z nią norm
  • Dobry komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Medicover Sport, Medicover Benefits, Medicover Healthcarer)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami